Dos Marine’den Seçkin Kişilere Özel Deniz Danışmanlığı!

https://www.yatvitrini.com/dos-marineden-seckin-kisilere-ozel-deniz-danismanligi?pageID=128

Deniz sevgisini ve denizciliği ailesinden miras almış, 25 yılı aşkın süredir uluslararası denizcilik tecrübesi bulunan Kıbrıslı ada insanı Orhun Şentürk tarafından 2019 yılında kurulan DOS Marine; müşterilerine kişiselleştirilmiş çözümler sunan İstanbul merkezli bir danışmanlık firmasıdır.

Yat, tekne, şişme bot, motor ve diğer deniz araçları ile ilgili tamamen kişiselleştirilebilir profesyonel danışmanlık hizmetleri portföyü sunan DOS Marine’in başlıca hizmetleri arasında; marka analizi, satın alma ve satış sonrası hizmetleri yer almaktadır.

DOS Marine firması, bir İtalyan markası olan TOY Marine’in Türkiye ve Kıbrıs temsilcisidir. TOY Marine; gelenek ve tasarımı dengelemek için tüm ince detayların düşünüldüğü, modası geçmeyen klasik klasmanda zarif tekneler yaratma misyonu ile, 2002 yılının sonunda Alessandro Novella ve Aldo Tomasina tarafından kurulmuştur.

Toy Marine’in tarihsel referans modeli, 1930’ların Amerikan teknelerine, yüksek performansa ve efsanevi denize dayanıklılığa sahip, Lobster tarzı tekne ve Fast Commuter’a dayanmaktadır. Buna eşlik eden bir başka önemli ilham kaynağı ise, 1960’ların son derece zarif tekneler üreten İtalyan gemi inşa geleneğidir.

Ürün gamı kapsamında; Toy 36, Toy 36 Fly, Toy 47 Tender, Toy 51, Toy 51 Fly, Toy 68 Fly ve Toy 110 modelleri yer almaktadır.

DOS Marine firması “Ruhunu Kucakla” sloganı ile yola çıkmış; dünyayı deniz üzerinden seyretmenin, hayal etmenin ve keşfetmenin ayrıcalığını yaşarken, ruhunuzu denizler üzerinde kucaklamanın eşsizliğini, gelecek nesillere de aktarmayı misyon edinmiştir.

www.dosmarine.com

Leave a Reply